Logo firmy EKOFINN-POLGrafika o firmieenglish versionrussian version
  
  Strona główna  
  O firmie  
  Produkty  
  Kontakt

  
  Dla projektantów  
  Filmy  

  O firmie

Przedsiębiorstwo EKOFINN-POL powstało w 1991 roku.

Siedziba firmy EKOFINN-POL

EKOFINN-POL specjalizuje się w produkcji, instalacji i serwisie małych oczyszczalni ścieków systemu BIOCLERE® oraz urządzeń do odwadniania i zagęszczania osadów: system DRAIMAD® - popularne w Polsce workownice do osadu, prasy taśmowe MONOBELT® i zagęszczacze osadu SCRUDRAIN®.

W zakresie urządzeń dla oczyszczalni ścieków proponujemy nowy produkt zaprojektowany w firmie EKOFINN-POL - system BIOWENT® - typoszereg urządzeń do biologicznej neutralizacji odorów, jak również produkowane przez firmę ROBUSCHI® z Parmy - dmuchawy typu Roots'a.

Naszą ofertę rozszerzamy o nowy produkt - urządzenie SCRUFILTER® do mikrofiltracji wody lub ścieków oczyszczonych, zaprojektowane i wykonane przez firmę Teknofanghi.

Urządzenia systemu BIOCLERE® początkowo sprowadzane z Finlandii, obecnie produkowane są w kraju na licencji fińskiej i eksportowane do Anglii, Szwecji, Niemiec, Ukrainy, Słowenii, Bułgarii, Estonii, Rosji jak również do Finlandii.

Urządzenia do odwadniania i zagęszczania osadu sprowadzane są z Mediolanu, gdzie producentem ich jest firma Teknofanghi, jak również produkowane są przez EKOFINN-POL na licencji włoskiej.

Produkty firmy EKOFINN-POL znane są z bardzo wysokiej jakości, prostoty obsługi oraz niskich kosztów zakupu i eksploatacji. Cechy te są przyczyną popularności tych urządzeń zarówno wśród projektantów jak i użytkowników. Użytkownicy wysoko cenią sobie sprawny serwis techniczny firmy zapewniany zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Lista realizacji firmy EKOFINN-POL liczy ponad 1500 obiektów, a oferowane produkty otrzymały liczne nagrody i wyróżnienia: Nagroda Publiczności SUPER-EKO'92 na POLEKO'92 dla systemu BIOCLERE®, Złoty Medal na POLEKO'96 dla typoszeregu urządzeń DRAIMAD®, Medal Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie" na targach WOD-KAN'98 w Bydgoszczy dla prasy taśmowej MONOBELT®, Złoty Medal targów POLEKO'98 dla oczyszczalni BIOCLERE® oraz nagroda GRAND PRIX na targach WOD-KAN '2000 dla zagęszczacza SCRUDRAIN®.


Dążąc do spełnienia wymagań i oczekiwań partnerów handlowych, firma EKOFINN-POL wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2000. Weryfikacji zgodności stosowanego systemu zarządzania z wymaganiami norm dokonała firma Lloyd's Register Quality Assurance.

     


SERWIS

Firma EKOFINN-POL gwarantuje najwyższy poziom serwisu i obsługi dostarczonych urządzeń.

Organizacja służb serwisowych pozwala na skrócenie czasu reakcji do 24 godzin i czasu usunięcia usterki - do 48 godzin od momentu zawiadomienia. Możliwe jest to dzięki operowaniu 5-ciu ekip serwisowych z centrali w Gdańsku oraz kilku serwisów regionalnych.

Zespoły serwisowe składające się z pracowników etatowych o długim stażu i wysokich kwalifikacjach technicznych obsługują łącznie ponad 1000 obiektów w kraju, w tym 750 stacji odwadniania osadu.

Zapewniamy przeglądy techniczne co 3 - 6 miesięcy w okresie gwarancji, a także pełną obsługę serwisową w okresie pogwarancyjnym z dostawą oryginalnych części zamiennych w ciągu co najmniej 10 lat od zakończenia gwarancji.

  Oczyszczalnie ścieków  
    Oczyszczalnie ścieków BIOCLERE  
    Wypełnienia złóż biologicznych HUFO  
  Urządzenie do oczyszczania powietrza  
    Biofiltr BIOWENT  
  Urządzenie do mikrofiltracji  
    Filtr bębnowy SCRUFILTER  
  Dmuchawy typu Roots`a  
    Dmuchawy Robox evolution  
  Urządzenia do odwadniania osadów  
    Workownica DRAIMAD  
    Taśmowa prasa filtracyjna MONOBELT  
    Zagęszczacz bębnowy SCRUDRAIN  
    Stacje polielektrolitu CMP CAP  
    Higienizacja osadów MHiG-03  
    Przenośniki ślimakowe  
  Pompy próżniowe  
    Pompy próżniowe ROBUSCHI